На голову Економіка В Україні безробіття вище у сотні разів!

В Україні безробіття вище у сотні разів!

158
0

Уряд Гройсмана навмисно занижує цифри по кількості безробітних, щоб створити негативний фон для оцінки тієї економічної політики, яку веде.

Такі цифри не дивні багато в чому. По-перше, є нюанс, пов’язаний з тим, що у нас взагалі з боку уряду є бажання знизити цифри безробіття, які нам часто показують. Тому що уряд розуміє, що дійсно створює негативний фон для оцінки тієї економічної політики, яку веде. Тому за фактом у нас безробіття вище, ніж офіційно заявлені цифри уряду.
Інша справа, що багато в чому цифри безробіття в реальності показують нам те, наскільки є ефективною соціальна відповідальність діючої політики уряду. А вона є багато в чому неефективною.

Взагалі складно говорити, що у нас є якась цілеспрямована економічна політика, яка б створювала робочі місця. У нас уряд Гройсмана розраховує на те, що ось ці приховані аспекти з безробіттям або з неякісними робочими місцями будуть  вести до того, що люди будуть просто їхати з країни.
Уряд Гройсмана  заохочує виїзд громадян з країни, розраховуючи, що вони будуть пересилати в Україну зароблені кошти, «інвестувати» свої сім’ї.

В якійсь мірі ми бачимо, що уряд Гройсмана  навіть підспудно свідомо заохочує виїзд людей з України на роботу за межі країни з розрахунком на те, що потім ці люди будуть в Україні пересилати гроші, «інвестувати» свої сім’ї, частина цих людей. Тому що в минулому році така цифра була 10 мільярдів євро. Я так розумію, що уряд розраховує, що завдяки тому, що наші громадяни, які не знаходять роботу в Україні, поїдуть за кордон, будуть працювати і приносити додатковий прибуток сюди.

А по факту це відсутність економічної політики, тому що цим самим Україна просто-напросто втрачає робочу силу, яка їде. Тому що спочатку їдуть ті, хто можуть працювати, а потім вони намагаються перетягнути свої сім’ї за кордон.

Ось і вся економическая політика Гройсмана.

Нагадаємо, за місяць кількість офіційно безробітних громадян України зросла майже на 30 тисяч осіб. Так, станом на 1 грудня 2018 року в Державній службі зайнятості було зареєстровано 301 тис. Безробітних.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я