На голову Економіка В УКPАЇНI CТPAШНA ПAНIКA ПІCЛЯ ДOЛEНOСНOГO РIШEННЯ ЗEЛEНCЬКOГO!

В УКPАЇНI CТPAШНA ПAНIКA ПІCЛЯ ДOЛEНOСНOГO РIШEННЯ ЗEЛEНCЬКOГO!

422
0

Після того як Президент підписав Закон про конфіскацію майна депутатів, суддів, прокурорів і чиновників, в Україні почалася страшна паніка!

Чиновники, прокурори, судді, які залишилися у спадок від режиму корупціонера Петра Порошенко, почали волати про те, що жити в країні стало неможливо, при цьому маючи невідомо ЯК зароблені замки, хороми, мільйони під подушкою, елітні автомобілі і яхти!

Члени режиму Порошенко почали біситься в конвульсіях від Президента України Зеленського і його рішень.

Від сьогоднішнього дня кожен суддя, прокурор, поліцейський, слідчий, чиновник, депутат, податківець і будь-який державний службовець став відкритим перед суспільством.

В Україні почалася справжнісіньке полювання на корупціонерів, які дуже солодко жили під час кровопролиття і правління відмороженого олігарха Порошенко.

Експерти відзначають, що за 5-6 років до державного бюджету України може бути повернуто мільярди доларів вкрадених у держави.

Від цього члени режиму Порошенко впали в істерику. Щоб не робив Зеленський вони його будуть критикувати. Зеленський для них ворог, який забрав у них годівницю і державний бюджет.

І в страшному сні мародери часів Порошенко уявити не могли, що все вкрадене доведеться повернути державі.

Вистава розпочалася! Зеленський почав діяти жорстко і безкомпромісно …

Джерело

#влада #корупція #порошенко #зеленський #конфіскація