Війна В ООН становище жителів Бахмута назвали таким, що викликає “занепокоєння”

В ООН становище жителів Бахмута назвали таким, що викликає “занепокоєння”

243
0

У місті досі залишається кілька тисяч мирних громадян, котрі змушені й день і ніч ховатися у укриттях.

В ООН висловили стурбованість ситуацією, в якій опинилися мешканці Бахмута – їх там зараз перебуває близько чотирьох тисяч. Про це у вівторок, 28 лютого, повідомив речник генсека ООН Стефан Дюжаррик, пише Голос Америки.

Він розповів, що цивільні постійно перебувають у підвалах та бомбосховищах, оскільки “ситуація з безпекою напружена”.
“Гуманітарні організації мають великі труднощі з доступом до району, тому місцеві жителі змушені обходитися тільки тим, що раніше було доставлено у місто”, – зазначив він.
Дюжаррик також зазначив, що у місті відсутні вода, електроенергія та опалення через пошкоджену громадську інфраструктуру.
“Ми наголошуємо, що мирне населення має бути захищеним, людям має бути надана можливість безпечно залишити район бойових дій”, – заявив Дюжаррик.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр наголосила, що рішення утримувати Бахмут – не політичне, як це подає російська пропаганда, а військове.

Маляр зазначає, що росіяни сконцентрували біля Бахмута основні зусилля, аби спробувати повністю окупувати Донецьку область, тому командувач Сухопутних військ Олександр Сирський під час нещодавньої поїздки до міста ухвалив рішення про переміщення туди додаткових підрозділів.
“У районі Бахмута професійні та численні підрозділи Вагнера. Втрати противника дуже високі, в рази більші, ніж у нас. Наші воїни можуть знищувати до 80% терористів”, – сказала Маляр.
Заступник міністра наголосила, що рішення утримувати Бахмут – не політичне, як це подає російська пропаганда, а військове.
“Рішення ухвалюють військові, які не керуються політичними мотивами”, – запевняє Маляр.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я