На голову Новини В одній з найрозвиненіших країн світу хочуть скоротити студентську імміграцію

В одній з найрозвиненіших країн світу хочуть скоротити студентську імміграцію

129
0

Уряд Великобританії розглядає можливість скорочення річної кількості студентських віз 300 000 до 170 000, як частину кампанії пост-брексіта по зниженню числа імміграції

У жовтні міністр внутрішніх справ Ембер Радд оголосила про консультації за студентською візою на тлі урядових побоювань, що занадто багато студентів зловживали системою і залишилися в країні після закінчення навчання, повідомляє svitua.com.ua

Джерела від університетів повідомили, що вони дізналися про різні державні моделі скорочення імміграції, в тому числі про скорочення річного рівня до 170 000. Уряд відкинув припущення про те, що число буде ще менше.

Іноземні студенти є надзвичайно цінними для економіки Великобританії. Дослідження показують, що вони підтримують 170,000 робочих місць і вкладають понад 10,7 млрд фунтів в економіку щорічно. Глава одного з провідних університетів Великобританії повідомив, що пропозиції Терези Мей були “божевільними”, і сказав, що “політика перевершує економіку”.

Опитування показали широку суспільну підтримку існуючих рівнів імміграції. Опитування ComRes в жовтні показало, що три чверті британської громадськості хотіли б бачити таке ж або збільшене число іноземних студентів в Великобританії, і 91% дорослих британців вважають, що іноземні студенти повинні мати можливість залишитися і працювати у Великобританії протягом певного періоду часу після того, як вони завершили своє навчання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я