На голову Новини В Одесі, поки тривали масові заворушення, усе керівництво міліції «радилося»

В Одесі, поки тривали масові заворушення, усе керівництво міліції «радилося»

152
0

 Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що, за його даними, у перші години зіткнень, що тривали в Одесі 2 травня, керівники місцевої міліції були на нараді у прокурора.

 Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що, за його даними, у перші години зіткнень, що тривали в Одесі 2 травня, керівники місцевої міліції були на нараді у прокурора.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

«У день зіткнень, коли проукраїнська хода уболівальників зіткнулася з Антимайданом, всіх керівників міліції прокурор зібрав на нараду «як правильно боротися з безладами». Нарада тривала, як мене поінформували, при вимкнених телефонах, 4 години. З 12-ї до 16-ї години. Хода вболівальників почалася о 15-й», – цитує заяву міністра прес-служба МВС.

За словами Авакова, «міліція в Одесі діяла жахливо, можливо, злочинно». «Все керівництво одеського главку звільнено з посад. Триває розслідування їхньої діяльності. Ніякого сором’язливого прикриття «честі мундира» не буде. Як не буде й огульного паплюження», – додав Аваков.

Нагадаємо, що у ході протистояння в Одесі між активістами Антимайдану і фанатами одеського і харківського футбольних клубів загорівся Будинок профспілок.

У результаті зіткнень і пожежі в Будинку профспілок на Куликовому полі Одеси загинуло 45 людей, 125 – отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані. Серед постраждалих – 21 правоохоронець.

Більшість затриманих за участь у провокаціях в Одесі 2 травняідентифіковані як росіяни та жителі Придністров’я.

У зв’язку з трагічними подіями 3, 4 і 5 травня 2014 року оголошені в Одесі днями жалоби.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я