На голову Новини Внаслідок штурму постраждало троє учасників блокади

Внаслідок штурму постраждало троє учасників блокади

183
0

Троє постраждалих захисників редуту госпіталізовані. Один з ножовим пораненням, один із черепно-мозковою травмою та ще один – із переломом ноги. Постраждалим надається медична допомога.

На даний час редут деблокований. Згідно з інформацією поліції Донецької області було затримано 37 осіб з боку нападників на ветеранів. Вдалось уникнути застосування вогнепальної зброї та обмежитись тільки пострілами у повітря, повідомили в Штабі блокади торгівлі з окупантами

Ми вважаємо, що з дуже високою вірогідністю даний напад задумувався як провокація з метою вкликати озброєну відсіч заисників редуту і отримати “моральне” право для силового розгону “обох сторін”. На користь даного припущення свідчить факт того, що напад на редут відбувався безпосередньо під час засідання кабінету міністрів, на якому міністр внутрішніх справ Аваков оголосив свою готовність до силового розгону учасників блокади.

На даний момент гарнізон редуту “16 добровольчого батальйону” укріплений додатковими підрозділами Штабу блокади. У найближчий час Штаб зробить заяву про свої подальші дії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я