На голову Економіка В МІНОБОРОНИ РОЗПОВІЛИ, В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ВІЙСЬКОВА ДОПОМОГА США!

В МІНОБОРОНИ РОЗПОВІЛИ, В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ВІЙСЬКОВА ДОПОМОГА США!

324
0

У головному військовому відомстві назвали всі види оборонного майна і послуг, наданих старшим партнером України.

Стало відомо, яку саме військову допомогу Україні отримує від США і західних партнерів.

Відзначимо, що далеко не всі гроші йдуть на поставки матеріально-технічних засобів. Наприклад, з тих $ 250 млн, навколо яких розгорівся конфлікт, тільки $ 50 млн призначалися на “летальну зброю”. Решту грошей повинні були піти на підготовку військовослужбовців, розвиток логістичного забезпечення, розвідувальну підтримку частин української армії, і.т.д.

За даними Міноборони і Генерального штабу, США є найбільшим донором для України. З 2014 по 2019 рік Україна отримала з США обладнання на суму $ 376 млн. Серед них – засоби зв’язку і кібербезпеки, КОНТРБАТАРЕЙНА РЛС, медичне обладнання, прилади нічного бачення, протитанкові ракетні комплекси (ПТРК) Javelin, броньовані автомобілі HMMWV (відомі, як Hummer ), два корабля типу Island, швидкохідні човни і різні запчастини.

“Допомога у вигляді коштів не надається, а надходить в рамках співпраці ЗСУ з країнами-партнерами виключно у вигляді майна та послуг”, – уточнили в Головному управлінні військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗС України.

Нагадаємо, США, поряд з наданням допомоги Україні в розмірі 250 мільйонів доларів, виділили ще $ 141 млн на закупівлю стрілецької зброї.

Джерело:https://lenta.ua/v-minoborony-rasskazali-v-chem-sostoit-voennaya-pomoshch-ssha-23481/