На голову Новини В МЕНЕ Є НЕЗАПЕРЕЧНІ ДОКАЗИ ПРО ЮЛЮ! ВОНА НЕ БУДЕ ПРЕЗИДЕНТОМ! (О.МОРОЗ)

В МЕНЕ Є НЕЗАПЕРЕЧНІ ДОКАЗИ ПРО ЮЛЮ! ВОНА НЕ БУДЕ ПРЕЗИДЕНТОМ! (О.МОРОЗ)

115
0

Юлія Тимошенко не зможе виграти президентські вибори в Україні!

Таку думку на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, колишній голова Верховної Ради Олександр Мороз.

Гість програми, коментуючи питання президентського рейтингу Тимошенко, зазначив, що лідер «Батьківщини» не зможе виграти президентські вибори в Україні. Колишній спікер парламенту також згадав, як він пропонував Тимошенко зайняти посаду голови парламенту.

«Пам’ятаю, як велика частина парламенту накрита синьо-жовтим полотнищем, але фракція БЮТ відсутній. Вона вимагає дострокових виборів. Парламент працює, приймає важливі рішення, але вести засідання, коли ти бачиш таку картину, не годиться. Я запрошую Турчинова, а він тоді – права рука Юлії Володимирівни. Кажу, що я складу свої повноваження, і вже завтра ми підтримаємо Тимошенко на посаду голови ВРУ, тому що це потрібно для держави. Він сказав, що пропозиція цікава. На наступний день приходить і каже, що Юля хоче бути прем’єром. Ось і відповідь на питання, в чому її мотивація. Справа пов’язана з матеріальним благополуччям і з можливостями впливати », – зазначив Олександр Мороз.

Політик переконаний, що Юлія Тимошенко не виграє президентські вибори в Україні.

 «Вона не буде президентом. Люди мають свою думку і мають власний досвід. Ось і той посил Тимошенко, що вона проти президентської влади, в Україні потрібно робити канцлерську республіку на зразок Німеччини, то я домагаюся цього вже більше 20 років. Це те, проти чого вона і інші боролися, але тепер вони раптом прийшли до цієї ідеї, тому що так простіше реалізувати свою владу.

Я не випадково говорив, що вона не захотіла бути головою Верховної Ради, а хотіла бути прем’єр-міністром. Зрозуміло, що це фінанси, економіка і потоки…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я