На голову Новини В «ЛНР» хочуть, щоб Україна пропускала книжки про «Новоросію»

В «ЛНР» хочуть, щоб Україна пропускала книжки про «Новоросію»

741
0

Українська влада, забороняючи ввозити на територію країни книги, написані авторами «ЛНР» і «ДНР», порушує свободу слова. Про це сьогодні заявила так звана «міністр культури ЛНР» Оксана Кокоткіна.

— Так вона прокоментувала розширення списку заборонених до ввезення в Україну книг. Вперше Київ заборонив ввезення «антиукраїнських» книг влітку 2015 року, недавно їх перелік було розширено і зараз становить 74 найменування. У їх числі — твори журналіста, голови «Спілки письменників ЛН»Р Гліба Боброва «Україна в огні. Епоха мертвонароджених», письменника-фантаста з «ДНР» Федора Березіна «Війна 2010. Український фронт», «Український фронт. Червоні зірки над Майданом», збірник творів авторів Донбасу і Росії «Я бився в Новоросії!«, — передають підконтрольні терористам медіа.

 — Коментувати це дуже складно, на мою думку, це просто агонія. Тому що, переглядаючи сайти, в тому числі і Мінкультури України, диву даєшся, яка нагнітається хвиля протистояння, — сказала Кокоткіна, на думку котрої свобода слова — це свобода розповсюдження українофобної літератури.

socportal.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я