На голову Новини В Ладижині та Плискові волонтери відремонтували інтернат для дітей з інвалідністю (ВІДЕО)

В Ладижині та Плискові волонтери відремонтували інтернат для дітей з інвалідністю (ВІДЕО)

378
0

Тяжка економічна ситуація в країні не завадила простим людям облаштувати комфортне життя для дітей з інвалідністю, які мешкають у Ладижинському інтернаті. Також вже інші волонтери допомогли з ремонтом та облаштуванням інтернату в Погребищенському районі. Які проблеми виникають у працівників та тих, хто мешкає в таких закладах?

Журналісти телеканалу «ICTV» висвітлили проблему Ладижинського інтернату для дітей з інвалідністю. Діти не мають можливості виходити на вулицю, оскільки в будівлі немає ліфту та пандусу. Ще одна проблема – це туалет та ванна кімната. Двері туди дуже вузькі, в результаті інвалідний візок не може проїхати в кімнати. Тож працівники вимушені брати на руки дітей, які важать понад 40 кілограмів та переносити їх до ванної.

Волонтери благодійної організації «Благодійник» завітали до дітей з подарунками. Як розказує керівник організації Антон Школьний нещодавно для дітей в інтернаті встановили справжню домашню кухню з меблями.

– Тепер діти можуть готувати собі салати та навіть пекти торти. Раніше ці діти навіть не здогадувались про таке. Зараз діти замовляють нам продукти та ми їм привозимо, – розказує Антон.

 

Відремонтували волонтери також і один корпус в інтернаті. Тепер діти можуть без проблем потрапити в ванну. Також діти кожного дня виїжджають на вулицю, оскільки корпус оснастили пандусом. Працівники не натішаться допомогою.

 

Ситуація в будинку-інтернаті в селі Плисків Погребищенського району така ж сама. Волонтери відремонтували школу для дітей з інвалідністю. Облаштували там кімнату релаксації та кухню. Встановили туалет та душову кабінку. А цим літом привезли в інтернат альтанку. Тепер діти відпочивають на вулиці з комфортом.

Але крім непристосованості приміщень, є ще інші проблеми,  з якими стикаються в таких закладах. Зокрема, не всі вихованці інтернату можуть скористатись грошима, які їм належать. Дітям, що живуть в інтернатах, нараховують соціальну допомогу від держави. Більша частина цих грошей йде на рахунок в інтернат. Але на особисті рахунки дітей теж перераховують гроші на їх потреби. Однією з умов зняття коштів є підпис власника рахунку. Біда в  тому, що лише близько декілька відсотків дітей можуть зняти ці гроші з рахунку. Оскільки в таких дітей рівень розумого розвитку не дозволяє навіть зрозуміти, що він них хочуть, ці гроші так і залишаються до самої їх смерті на рахунках.

 

vn.20minut.ua

[iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/LRNqBqiL-D0?feature=player_embedded” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я