На голову Новини В Криму не хочуть повертати борги українським банкам

В Криму не хочуть повертати борги українським банкам

94
0

Представники нелегітимної влади Криму заявили, що не збираються віддавати позики, взяті в українських банках, і вимагатимуть внести зміни в закон, який нещодавно прийняли в РФ про повернення кримчанами-позичальниками коштів українським фінансовим установам, які були отримані ними у кредит, повідомляє ТАСС.

Псевдо – голова Держдуми Криму Володимир Константинов обурився і зазначив, що кримчани не будуть повертати гроші, які позичали в фінансових установах України взагалі.

“Ми були категорично проти і дізналися про це в останній момент. Представників Криму в залі не було”, – заявив Константинов.

Також він повідомив, що добиватиметься термінових змін до прийнятого в РФ закону, які убезпечать мешканців півострова від повернення грошей, взятих у кредит.

Нагадаємо, раніше псевдо “голова” Криму Аксьонов Сергій заявив, що на територію Криму поширюється заборона на повернення позичальниками коштів, які вони отримали в кредит від українських банків. Аксьонов каже, що кримські позичальники нічого не винні банківським установам України і не будуть повертати банківські позики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я