На голову Новини В Індії арештували продавця “найдешевших смартфонів у світі”

В Індії арештували продавця “найдешевших смартфонів у світі”

154
0

Директора індійської компанії Ringing Bells, яка заявляла, що продає найдешевші смартфони у світі, заарештували за звинуваченням у шахрайстві.

Мохіта Гоеля затримали після того, як один з покупців заявив, що він так і не отримав телефон, за який заплатив, передає “Голос Народу”  з посиланням на “ВВС“.

Телефон під назвою Freedom 251 коштував 3,7 долара.

Багато людей заявили, що отримали свої телефони. Проте Ringing Bells звинувачують у невиконанні всіх своїх замовлень.

Компанія дистриб’ютор Ayam Enterprises заявила, що заплатила 45 тис. доларів після того, як пан Гоель переконав їх розповсюджувати телефони.

Але не всі пристрої доставили. Була інформація, що співробітники отримували смертельні погрози, якщо вони продовжуватимуть просити гроші.

У поліції підтвердили ВВС арешт керівника компанії. Пан Гоель має з’явитися у суді у п’ятницю. 

“Цілий ряд подібних скарг було подано проти нього з інших частин держави. Ми хочемо ретельно розслідувати ці твердження”, – повідомив речник поліції Рахул Шрівастава.

“Для нас важливо викрити ці шахрайства. В кінцевому підсумку невинні люди втрачають свої важко зароблені гроші”, – заявили у поліції і додали, що останнім часом зростає кількість шахрайств, пов’язаних з технологіями.

Поліція закликала людей перевіряти інформацію перед тим, як інвестувати гроші.

Вперше гроші за найдешевші смартфони компанія Ringing Bells взяла у лютому минулого року, пообіцявши доставити їх у червні.

Попит на дешеві телефони, які вони продавали через свій власний веб-сайт, призвів до падіння їхніх серверів.

У компанії раніше заявляли, що телефони мали виробляти у Індії. Проте виникало багато питань навколо бізнес-моделі компанії і навколо того, як вона могла пропонувати таку дешеву модель.

Кілька аналітиків описували історію з найдешевшими телефонами, як “схему Понці”. Це фінансова піраміда, яка передбачає, що доходи перших інвесторів забезпечуються внесками нових учасників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я