На голову Новини В Грузії затримали екс-заступника міністра часів Януковича

В Грузії затримали екс-заступника міністра часів Януковича

245
0

25 березня 2017 року на території Грузії був затриманий екс-заступник Міністра палива та енергетики України, який розшукувався компетентними органами України

Про це повідомила Генеральна прокуратура України

“25 березня 2017 року на території Грузії був затриманий екс-заступник Міністра палива та енергетики України, який розшукувався компетентними органами України за вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Нагадаємо, Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього заступника Міністра палива та енергетики України за підозрою у співучасті в заволодінні в складі злочинної організації під керівництвом В. Януковича майном, яке належить державним підприємствам на загальну суму понад 2 млрд грн.

Наразі Генпрокуратурою готуються документи для ініціювання процедури екстрадиції, які у терміни, визначені Кримінальним процесуальним кодексом України будуть направлені до компетентних органів Грузії.” – йдеться в повідомленні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я