На голову Новини В Дубай «швидкі» класифікують по кольорах – залежно від стану пацієнта

В Дубай «швидкі» класифікують по кольорах – залежно від стану пацієнта

356
0

 У місті Дубай в Об’єднаних Арабських Еміратах вперше в світі «швидкі» поділять за кольорами – він залежатиме від стану важкості хворого, якого перевозять, а також від специфіки необхідної для нього допомоги.

 У місті Дубай в Об’єднаних Арабських Еміратах вперше в світі «швидкі» поділять за кольорами – він залежатиме від стану важкості хворого, якого перевозять, а також від специфіки необхідної для нього допомоги.

За словами виконавчого директора Управління Халіфи ад-Дара, червоний колір машини із зображеним на її корпусі серцем буде повідомляти іншим учасникам автомобільного руху, що «швидка» перевозить пацієнта в критичному або вкрай важкому стані, якому потрібна термінова допомога.

Водії будуть зобов’язані негайно звільнити такій машині дорогу, оскільки «для пацієнта рахунок йде на хвилини».

У «швидких» рожевого кольору із зображенням матері з дитиною перевозитимуть вагітних жінок. Темно-зелені медичні автомобілі обладнають для пацієнтів з великою вагою – від 400 кілограмів. Світло-зелені – для пацієнтів із спеціальними потребами. «Швидкі» загального призначення матимуть блакитний колір.

План з впровадження різнокольорових машин «швидкої допомоги» стане першим у світі. Чиновники дубайського Управління швидкої допомоги вважають, що це допоможе підвищити якість послуг. Які надаються пацієнтам.

Також в управлінні планують скоротити час прибуття «швидкої» до пацієнта. Наразі у випадку важкої аварії або до хворих з проблемами серця медики в Дубаї прибувають впродовж восьми хвилин.

«Цей показник є четвертим в Азіатському регіоні. Ми хочемо значно поліпшити його, в тому числі, за рахунок виділення спеціальних машин для екстрених випадків», – заявив ад-Дара.

У державному Управлінні швидкої медичної допомоги міста Дубаї наразі працюють 170 машин, а також 6 гелікоптерів. Допомогу пацієнтам надають 688 лікарів «швидкої допомоги». Крім державної служби, відділення «швидкої допомоги» зі своїми машинами мають всі великі приватні лікарні міста.

Джерело: РИА Новости

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я