Новини В бюджеті Росії буде дірка у 500 мільярдів, якщо ціна нафти не...

В бюджеті Росії буде дірка у 500 мільярдів, якщо ціна нафти не виросте

163
0

 Бюджету Росії знадобиться 500 млрд рублів ($12.5 млрд) з Резервного фонду за умови збереження у 2015 році поточної ситуації з національною валютою та подальшим падінням цін на нафту

 Бюджету Росії знадобиться 500 млрд рублів ($12.5 млрд) з Резервного фонду за умови збереження у 2015 році поточної ситуації з національною валютою та подальшим падінням цін на нафту.

 

 

 

"Якщо нинішня ціна на нафту у $87 за барель залишиться на тому ж рівні і в 2015 році за умови обмінного курсу у 40 рублів за долар… ми будемо змушені звертатися до Резервного фонду", – заявив Сілуанов на засіданні бюджетного комітету Держдуми.

"Нам не вистачатиме близько 500 млрд рублів через ситуацію, яка складається сьогодні, якщо вона продовжуватиметься і в 2015 році", – додав Сілуанов.

Міністр звернувся до депутатів Держдуми з проханням закріпити можливість отримання коштів з Резервного фонду на законодавчому рівні.

 

"Європейська правда" писала, що ціни на нафту поновили чотирирічний мінімум. Ф’ючерси на нафту Brent впали в ціні на Лондонській біржі на 1,36% – до $88,98 за барель.

 

Источник: Європейська правда

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я