На голову Новини В Алабамі повернули смертну кару: вчора стратили чоловіка, який чекав смерті 20...

В Алабамі повернули смертну кару: вчора стратили чоловіка, який чекав смерті 20 років

137
0

Смертна кара, як покарання, повернулася в американський штат Алабама. Вчора у в’язниці міста Атмор вперше із 2013 року стратили людину.

Із життям розпрощався громадянин Крістофер Юджин Брукс. Чоловіку ввели смертельну ін’єкцію, після чого він відійшов у вічний сон. Цікаво, що Брукс ще у 1993 році зґвалтував та жорстко вбив дівчину, але чекав неминучої смерті більше 20 років.

Річ у тім, що американські активісти вимагали скасування смертної кари, адже вважали її надто жорсткою. Адвокати звинувачуваного також вимагали його помилувати та затягнули судовий вирок аж до 2016 році. Зрештою, американське правосуддя позбавило Брукса життя.

Цікаво, що штат Алабама вже два роки не робив смертельні ін’єкції. Лікарям не вистачало препаратів, які роблять цю процедуру максимально безболісною. З 2013 року представники правосуддя боролися з думкою громадськості, що подібні смертельні процедури є надто жорстокими.

 

Смертельна кара через ін’єкцію дозволена у 31-му американському штаті. За 40 років у країні стратили майже півтори тисячі людей за особливо жорстокі злочини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я