На голову Новини В аеропорту «Бориспіль» викрили шахраїв

В аеропорту «Бориспіль» викрили шахраїв

189
0

Робітники кафе не приймали банківські карти, щоб не видавати чеки.

      Про це на своїй сторінці в Facebook написала директор “Фонда демократичних ініциатив” Ірина Бекешкіна.

     Очевидно, що аеропорт – візитка країни. Так само очевидно. що розрахунок карткою в аеропорту – річ абсолютно необхдна. Але не в Борисполі. Прямо навпроти паспортного контролю (тобто, на вході, на козирному місці) кафе “Voyage”. Загалом цілком пристойне, кава добра. І коли минулого місяця мені відмовили у розрахунку карткою (“не працює Інтернет”) – нічого не запідозріла, ну, буває. Але коли через місяць, у січні у них знову “не працює Інтернет” – було вже дивно. Спитала в Duty free, чи можна розрахуватися карткою – подивилися, як на марсіанку – “Аякже!” І в кафе “Gourmet”, що у лівому крилі, теж, виявляється, з Інтернетом усе в порядку. Повернулася до “Вояжерів”, питаю: “як же так, в усьому Борисполі Інтернет працює, а у вас – ні?” Ну, кажуть. у них один провайдер, а у нас – інший”. Ага. У всіх Інтернет працює, а у них – ні, причому завжди. 

    Сьогодні – те ж саме Тільки аргументи інші. Виявляється, картки не приймають, тому що (вгадайте!) – у них …. перезмінка. Шахрайство очевидне, бо розрахунок карткою – це обов’язково чеки. До того ж, деякі пасажири не мають гривень і розраховуються валютою. 
І от у мене питання – в аеропорту є керівництво? Адже хтось давав цьому “Вояжеру” ліцензію? І що про Україну подумають гості – що ж, “відстала країна”, яка тут цивілізація? 
Отже, хто знаю – куди звертатися? Хто відповідає за обслуговування в Борисполі? І взагалі – у нас хоч хтось за щось відповідає?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я