Економіка В 2025 Р. УКРАЇНА ПЛАНУЄ ПОВНІСТЮ ЗАБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ ГАЗОМ ВЛАСНОГО ВИДОБУТКУ!

В 2025 Р. УКРАЇНА ПЛАНУЄ ПОВНІСТЮ ЗАБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ ГАЗОМ ВЛАСНОГО ВИДОБУТКУ!

538
0

Шмигаль доручив Мінфіну провести аудит витрат коштів із COVID-фонду |  Економічна правдаПрем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна має намір у 2025 році повністю забезпечити себе газом власного видобутку,  2025-й – покрити повністю потребу України в газі», – сказав він в ході пресконференції у Києві в четвер.

Він також додав, що в цю галузь інвестиції в найближчі два-три роки складуть 10 млрд грн. «Ми розраховуємо, що 2024-2025 роки, завдяки відкриттю нових родовищ, дадуть можливість повністю забезпечити внутрішні потреби України, як для населення, так і для виробничих споживачів газу внутрішнім видобутком», – зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, станом на 1 березня 2021 року в підземних сховищах газу зберігається понад 18 млрд куб. м газу – найвищий рівень наповнення за минулі десять років. Раніше повідомлялося, що Нафтогаз представив стратегію розвитку до 2025 року.

Источник: https://kosatka.media/uk/category/gaz/news/v-2025-g-ukraina-namerena-polnostyu-obespechit-sebya-gazom-sobstvennoy-dobychi-premer?fbclid=IwAR1zlRBK0b9sZ2alDER_Bz0IIU6i_PEKNvDTjtQE6ZyirndGsuNz7aOdBH4

Джерело

#влада #кму #газ #тарифи

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я