На голову Новини УВАГА ВСІХ ВОДІЇВ!!! Відсьогодні вступили в дію нові ПДР, прочитайте УВАЖНО, щоб...

УВАГА ВСІХ ВОДІЇВ!!! Відсьогодні вступили в дію нові ПДР, прочитайте УВАЖНО, щоб НЕ платити штраф!!!

302
0

З сьогоднішнього дня вступили в законну силу зміни до ПДР, які регулюють порядок проїзду перехрестя з круговим рухом.

 

Тепер водії на будь-якому перехресті мають пріоритет в русі по колу, сказано в тексті закону №4246 від 17.03.2016 р. У пояснювальній записці до закону уточнюється: таке нововведення повинно зменшити аварійність на дорогах на 80%. Адже раніше в кожному місті діяло правило перетину перехресть з круговим рухом, що викликало незручності для водіїв.

У соцмережах українці неоднозначно прийняли цю поправку в ПДР. Одні користувачі пишуть, що тепер стане складніше орієнтуватися на дорозі. Адже в тексті закону не зазначено, як рухатися на круговому перехресті, якщо встановлено знаки пріоритету.

«Прочитавши ось це все в черговий раз здивувався, як взагалі виходить їздити по дорогах без «пригод», «Головна на колі це по дефолту, якщо є знаки пріоритету, то нічого не змінюється», «Правила поміняються, коли поміняють знаки», «Який би там закон не прийняли, дивитися на знаки потрібно!» — пишуть незадоволені автовласники.

При цьому, інші водії повідомляють, що стало простіше, адже тепер рух по кільцю стало однаковим по всій країні. «Як на мене, експертів у нас багато, а розумних — мало. А за цим законом — закон нормальний, але треба було зробити його рекламу по ТБ з детальними роз’ясненнями. Кожен день. І по радіо. А вводити верховенство кругових через місяць, коли навіть бабусі у дворі всі будуть знати», — пишуть користувачі.

При цьому, в мережах відзначають, що сама ідея закону вірна, коли рух по колу в пріоритеті, якщо немає інших знаків. «Але метод прийняття — не прописування в ПДР, а окремим законом — брєд собачий. Тепер ПДР суперечить закону, гірше того, закон суперечить сам собі. Тому що в п. 4 написано, що правила руху визначаються єдиними ПДР, виданими Кабміном, а не Верховною Радою», — сказано в соцмережах. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я