На голову Новини УВАГА! Засідання "Голосу народу" та Народного контролю Майдану по питанням ЖКГвідбудеться 9...

УВАГА! Засідання "Голосу народу" та Народного контролю Майдану по питанням ЖКГвідбудеться 9 липня

143
0

 Засідання, на якому будуть розглядатися проблемні питання сфери вінницького ЖКГ перенесли на 9 липня 2014 року. Воно відбудеться в залі засіданнь Облдержадміністрації (4 поверх), о 16.00. Для загального ознайомлення подаємо список запитань, які будуть розглядатись на зібрані. Аби зі сторони влади вже не звучали притензії, на кшталт "а ми не знали", публікуємо затвердженні відділами звернень листи-запрошення для міської та обласної рад. Запрошуємо усіх небайдужих до комунального невігластва.

  Засідання, на якому будуть розглядатися проблемні питання сфери вінницького ЖКГ перенесли на 9 липня 2014 року. Воно відбудеться в залі засіданнь Облдержадміністрації (4 поверх), о 16.00. Для загального ознайомлення подаємо список запитань, які будуть розглядатись на зібрані. Аби зі сторони влади вже не звучали притензії, на кшталт "а ми не знали", публікуємо затвердженні відділами звернень листи-запрошення для міської та обласної рад. Запрошуємо усіх небайдужих до комунальног невігластва.

 

В зв’язку з проблемними питаннями в житті мешканців м. Вінниці, у веденні житлово-комунального господарства, у представників територіальної громади виникла низка питань, вирішення яких потребує Вашої участі.

 

Згідно до ст.5 Конституції України, – "… Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ". Відповідно до ст.7 Конституції України, – "В Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування". Згідно до ч.1 ст.140 Конституції України, – "Місцеве самоврядування є правом територіальної громади – жителів … міста – самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України".

 

На підставі викладеного та для вирішення виниклих нагальних проблем запрошуємо Вас на збори представників територіальної громади м.Вінниці, які відбудуться 09 липня 2014 року о 16.00, в приміщенні Вінницької обласної Ради (зал засідань, 4-й поверх), і на яких будуть розглядатися наступні питання:

 

1.Не відповідність договорів, які ЖЕКи укладають з мешканцями і типового договору, затвердженого Кабінетом Міністрів;

 

1.1. Зобов’язати ВМР (департамент ЖКГ) перезаключити з громадянами міста договора про надання житлово-комунальних послуг, оскільки

діючі договора не відповідають чинному Законодавству та Законам, які були прийняті в період 2008-2014 рр.;

 

2. Організація та проведення капітальних ремонтів:

 

2.1. Питання про правомірність рішення міської ради та його правові підстави (просимо надати копію зазначеного рішення або іншого

документу) щодо співвідношення цінової оплати 70/30% під час проведення капремонтів житлових будинків;

 

3. Проведення повірки та пломбування водних лічильників, порядок і розмір оплати вартості.

 

3.1. Можливість укладання прямих договорів між мешканцями багатоквартирних будинків та водоканалом, включення вартості повірки та опломбування у вартість тарифу відпускається водоканалом;

 

3.2. Обґрунтування оплати мешканців багатоквартирних будинків за послугу "розпломбування" і "пломбування" приладів обліку споживання води. Складові тарифу на водопостачання в м. Вінниці та їх відповідність до чинного законодавства;

 

3.3.Чому не виконується рішення Вінницького апеляційного адміністративного суду про відміну оплати пломбування та перевірки

лічильників?

 

4. Димовентиляційні канали, організація, проведення та оплата.

 

– Доцільність проведення повторних перевірок димовентиляційних каналів службами міста після проведення перевірки тяги газової

служби міста;

 

5. Правомірність списання матеріалів для господарських та ремонтних потреб ЖЕКів на житловий будинок без нарядів та виконання

конкретних ремонтних робіт;

 

6.Невідповідність змісту акту виконаних робіт, замовлень, нарядів, виконаним поточним ремонтам та вимогам бухгалтерського обліку;

 

7.Правомірність та обґрунтування включення в квартирну плату накладних витрат та рентабельності ЖЕКів та ТОВ «ЖЕО»;

 

8. Питання пов’язані з теплопостачанням і обґрунтованістю тарифів.

 

8.1. Законність двоставкового тарифу та необхідність його скасування;

 

8.2.Правомірність відсутності перерахунку теплопостачальною;

 

8.3. Підстави відсутності висновків щодо усунення недоліків та організацією вартості послуги за теплопостачання по закінченню опалювального сезону, у зв’язку з відхиленнями температурного режиму в період опалювального сезону, зловживань, виявлених антимонопольним комітетом України, які зобов’язане було розробити Вінницьке обласне територіальне відділення антимонопольного комітету України та надіслати їх до "Вінницяміськтеплоенерго.

 

9. В 2013 р. двічі на прийомі у тодішнього начальника Вінницького обласного управління внутрішніх справ генерал-майора Русина В.П., на прохання ініціативної групи громадської організації "Діти війни", відкрито судове провадження по завищених тарифах та двоставковому тарифу на теплопостачання, надавались покази і на цьому все.

 

10. Правильність визначення вартості виконаних робіт на підставі отриманих трудовитрат за нормами, які потім вкладаються в актив виконаних робіт.

 

11.Чому ЖЕКи виконують роботи без замовлень старших по будинку, порушуючи власні рішення ВМР та Цивільного Кодексу України ст.355, ст.382, ст.358, ст.360, а також ст..10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду»?

 

11.1. Згідно рішення Конституційного суду власниками багатоповерхових будинків є співвласники квартир. На якій підставі ВМР взяла на баланс та у комунальну власність ці будинки?

 

11.2. На якій підставі міська рада взяла на баланс та у комунальну властність кооперативні будинки?

 

Питання по воді (місто Вінниця)

 

12. Запах на КОС Вінниці – це ознака гниття, а значить неякісної очистки:

 

12.1. Відповідають очищені стічні води Вінницьких КОС вимогам гранично допустимих скидів чи ні?

 

12.2. Якщо Ви стверджуєте, що стічні водоочищенні на Вінницьких КОС відповідають вимогам гранично допустимих скидів, то давайте проведемо незалежні дослідження із залученням громадськості та незалежної атестованої лабораторії. Це наша вимога, оскільки від нормально працюючих КОС запаху не має за вимогами СНиП.

 

12.3. Згідно з опитуваннями, які проводить сайт газети РІА 20 хвилин, 80% населення Вінниці скаржиться на погану якість питної води. 

 

Що Ви збираєтеся робити для поліпшення якості питної води у Вінниці?

 

Питання по воді (Вінницька область):

 

12.4. У яких містах області працюють КОС, і в яких містах області очищені стічні води відповідають вимогам гранично допустимих скидів?

 

12.5. Якщо Ви стверджуєте, що очищені стічні води на КОС (Жмеринки, Калинівки, Хмільника, Томашпіль, Тульчин, Бар, Могилів-Подільський…) відповідають вимогам гранично допустимих скидів, то давайте проведемо незалежні дослідження із залученням громадськості та незалежної атестованої лабораторії.

 

12.6. У яких містах області питна вода відповідає Санпін?

 

12.7. Що водоканал збирається робити для покращення ситуації по області з водопостачанням і каналізацією?

 

Питання щодо тарифів:

 

12.8. Якщо очищені стічні води ніде не відповідають вимогам гранично допустимих скидів, а питна вода не відповідає вимогам Санпін, то за що водоканал бере з людей гроші, і куди діваються гроші, які передбачені в тарифі на очищення води і стоків?

 

12.9. Є у водоканалу програма поліпшення ситуації, і за рахунок чого водоканал збирається її фінансувати? Як необхідні капітальні вкладення вплинуть на тариф?

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я