На голову Новини Увага! Вечір допомогти дітям, хворим на туберкульоз

Увага! Вечір допомогти дітям, хворим на туберкульоз

117
0

Не залишитись осторонь проблеми, яка вражає своєю масштабністю та критичними наслідками – туберкульозу, – зможуть вінничани 29 травня о 19.00 годині, в клубі-ресторані «Велюр». 

 Не залишитись осторонь проблеми, яка вражає своєю масштабністю та критичними наслідками – туберкульозу, – зможуть вінничани 29 травня о 19.00 годині, в клубі-ресторані «Велюр». 

 

Саме в цей день, напередодні Дня захисту дітей, відбудеться благодійний аукціон, вилучені кошти з якого допоможуть хворим на туберкульоз діткам, лікуватись краще, в належних умовах.

Благодійна організація «Сонячна країна», яка проводить аукціон, має на меті зробити ремонт в дитячому відділені тубдиспансеру, а також закупити нові меблі.

Кожен з нас, хто прийде на цей благодійний вечір зробить свій невеликий внесок в здорове майбутнє наших дітей.

На аукціоні можна буде взяти участь у розіграші дитячих витворів мистецтва,картин вінницьких художників, ікон. В програмі вечору запланований виступ гурту «Максимус» та фіналіста «Голосу країни» Олександра Онуфрійчука.

Важливо, що «Сонячна країна» завжди опубліковує надходження кожної копійки, а ліки, іграшки та інші, потрібні для хворих діток речі, ведуть строго на контролі.

Про перебіг ремонту можна буде дізнатись із сайту: www.suncountry.org.ua

Якщо у вас немає можливості прийти на благодійний аукціон або перерахувати кошти, хворі дітки будуть вам вдячні за привезені меблі, іграшки, будматеріали.

За детальнішою інформацією звертайтесь за номерами: (0432)52-93-72; 52-93-73
Перераховувати кошти можна на рахунок:

Код 38189820
р/р 26007000119889, МФО:302429
філія АТ Укрексімбанк у м. Вінниці

Подаруйте дітям надію на краще життя, прийдіть і зробіть свій внесок у розвиток нашого майбутнього.

Андрій Маєвський

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я