На голову Економіка  Успіх України залежить від інвестицій в електромережі!

 Успіх України залежить від інвестицій в електромережі!

508
0

Для того, щоб Україна досягла успіху – вона має вирішити питання стимулювання інвестицій в електричні мережі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив у рамках Еnergy Сommunity Forum Крістіан Рубі, генеральний секретар EURELECTRIC, галузевої асоціації, яка представляє спільні інтереси електроенергетичної галузі на європейському рівні.

Крістіан Рубі підкреслив пряму залежність між інвестуванням в електромережі і розвитком країни. При цьому він наголосив на необхідності вирішення проблеми стимулів для інвесторів вкладати в електромережі.Крістіан Рубі: Питання про те, як правильно інвестувати, зараз стоїть на порядку денному

“Питання про те, як правильно інвестувати, зараз стоїть на порядку денному, і тут абсолютно ясно, що Україна має переосмислити свої інвестиції щодо операторів системи розподілу, якщо хоче домогтися успіху!” – зазначає Крістіан Рубі.

Нагадаємо, українські та міжнародні експерти висловилися про необхідність впровадження в Україні стимулюючого тарифоутворення за європейською моделлю, яка зрозуміла інвесторам.

На думку Едварда Чоу головного наукового співробітника Центру стратегічних і міжнародних досліджень, вкладатимуть в електромережі тільки тоді, коли бачитимуть прозорі і зрозумілі умови повернення капіталу.

Аудитори E&Y заявляють, що інвестиційно привабливим і зрозумілим для будь-якого інвестора буде встановлення ставки прибутковості на рівні середньозваженої вартості капіталу (WACC).

Джерело

#енергетика #рубі #інвестиції #корупція