На голову Новини Усі законопроекти Зеленського зняті з розгляду!

Усі законопроекти Зеленського зняті з розгляду!

167
0

Усі законопроекти президента України Зеленського зняті з розгляду цією корумпованою зграєю Верховної Ради! Про це заявив представник президента у ВР Руслан Стефанчук.

ЇХ ВСЕ ВЛАШТОВУЄ!!! І корупція, і свавілля в усіх сферах життя України… А вас, люди?

У президента Зеленського зокрема закликають Раду розглянути нові подання щодо звільнення генпрокурора та глави МЗС

Представник глави держави зазначив: з 20 травня по 7 червня 2019 цей горе-парламент не підтримав жодної ініціативи президента!!!

“За період з моменту інавгурації президента з 20 травня по 7 червня парламент не підтримав жодної ініціативи президента. Зокрема, з внесених 5 законопроектів та трьох подань. Вони вважаються відхиленими та знятими з розгляду”, – заявив Стефанчук.

Він також закликав парламент цього тижня розглянути 3 подання президента щодо звільнення генерального прокурора, звільнення голови Міністерства закордонних справ та призначення Вадима Пристайка новим міністром закордонних справ.

11 липня президент Володимир Зеленський вніс до Верховної ради подання на генпрокурора Юрія Луценка.

30 травня президент Зеленський вніс до Верховної ради подання про звільнення двох міністрів і глави Служби безпеки України. Зокрема, Зеленський просив парламент звільнити Павла Клімкіна з посади міністра закордонних справ, Степана Полторака – з посади міністра оборони.

Третє подання стосувалося звільнення Василя Грицака з посади голови СБУ. Однак нардепи на пленарному засіданні не підтримали їх відставку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я