Політика Усі бойові дії закінчуються за столом переговорів: Лавров знову послав “сигнал” Заходу

Усі бойові дії закінчуються за столом переговорів: Лавров знову послав “сигнал” Заходу

92
0

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров надіслав черговий “сигнал” Заходу. Він знову заговорив про “мирні переговори”, які нібито “заморозила” Україна.

Лавров договорився до того, що здавати власний суверенітет і території Росії Україні не дозволили США, Британія та низка європейських країн, які нібито “заборонили домовлятися” на умовах РФ. Заяву Лаврова цитують пропагандисти Кремля.

Лавров заявив, що Росія “ніколи не відмовлялася” від переговорів із Україною.

“Ми ніколи не відмовлялися від переговорів, тому що всім добре відомо: будь-які бойові дії закінчуються за переговорним столом”, – сказав він.

Лавров також заявив, що Україна не виконала ультиматуми Кремля, не здала свої території та суверенітет тому, що їй “заборонили” це зробити країни Заходу.

Він наголосив, що мирні переговори нібито були заморожені з ініціативи України, якій “Сполучені Штати, Великобританія та низка європейських країн заборонили домовлятися” з Росією на основі російських вимог.

Нагадаємо, про бажання РФ поновити переговори Лавров говорив і 24 липня. При цьому в Росії заявили про більш “жорсткі” вимоги для поновлення переговорів з Україною, а той же Лавров позначив “розширення географії спецоперації” – і бажання РФ захопити не лише Донбас, а й низку інших українських регіонів.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я