На голову Економіка Усе керівництво Держгеокадастру в Києві та по областях відсторонили!

Усе керівництво Держгеокадастру в Києві та по областях відсторонили!

243
0

Керівників та їхніх заступників головних управлінь Держгеокадастру в областях та Києві відсторонили від виконання посадових обов’язків для проведення комплексної перевірки органу.

27 листопада 2019 Кабінет міністрів призначив головою Держгеокадастру Дениса Башлика і доручив йому провести перевірку у відомстві протягом місяця.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Перевірку, зокрема, проводитимуть у частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільгосппризначення держвласності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження договорів оренди земельних ділянок за період 2018-2019 років.

У Кабміні просять громадян долучатися до процесу реорганізації Держгеокадастру з метою забезпечення максимальної прозорості і результативності.

Ось як коментують це у соцмережаж:

Ігор Б……

чекаю кримінальних проваджень. прошу перевірити місто Тернопіль!
Ольга Р….

у Харківській обл. Саранча Василь- знатний оформитель прав на землю!По 1500 зелених за 2 га брали.
Нина М…..

За величезні взятки робили поза Законом ну молоді люди хоч щось хотіли доказать , а старим людям що було робити
Віктор М……….

Закарпаття не забудьте, приватизація землі в прикордонній полосі, передачу земель людей в державну або комунальну власність при Янику і Попі, привласнення ділянок нардепом Лунченком ,привласнення ділянок в Поляні,Міжгірї Блюком,видача двох актів на одну ділянку і т.д.
Borys Nikolaenko

Звільнити то можна! А хто буде працювати?? Не кажу вже про аудит. Ми надаємо роботу іноземним компаніям, а своїх фахівців викидаємо на вулицю. І що можна зробити за місяць при аудиту всього Земельного Кадастру Украіни. Буде як при аудиту Привату. Проведуть одні іноземці, потім змінять умови під себе і так далі.
Max Darmogray

фахівців??? ворів і бандюг, які тільки взятки привикли брати
Gaj …….

А корупція на кожному кроці? Що ти дурню мелеш? Ти в очевидь один із перших хабарників, бо працюєш в тій проклятій службі. Я вже два роки не можу отримати наказу на затвердження проекту відводу земельної ділянки…. . І все через якусь нотаріальну згоду землекористувача, яка взагалі у випадку статтей 118, 121 ЗКУ не потрібна. В цілому ти самий звичайний козел.
Ролло Мартин

Сколько крови попили у людей работнички геокадастра,хай Бог милует.
Сергій Олімпіюк

а всі прості працівники без заробітної плати другий місяць перед новорічними святами
Gaj Juli

Вони вже давно не живуть на свою заробіну плату. Вони мають вдвічі більше від подачок Петь, Максимів, Денисів і іншоих кровопийць. А ти про заробітну платню. На хліб та холодну воду їх та їх дітей. Знали, що робили. Це їм Кара Божа за кров та муки простих людей.
Антон Лісіцький

уже давно пора
Ed Nov

Волинь обов’язково…
С…. Валерий

Так должно быть по всем учереждениям и предприятиям.