На голову Новини Уряд виключив «технічний» зрив опалювального сезону

Уряд виключив «технічний» зрив опалювального сезону

163
0

 Уряд виключає зрив опалювального сезону з технічних причин. За словами посадовців, системи країни повністю готові до зими. Єдиною загрозою залишається невизначеність у питаннях газопостачання

 Уряд виключає зрив опалювального сезону з технічних причин. За словами посадовців, системи країни повністю готові до зими. Єдиною загрозою залишається невизначеність у питаннях газопостачання

 

 

 

 В Україні відсутні технічні загрози, які можуть стати на заваді початку опалювального сезону. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Володимир Гройсман у програмі «Подробиці тижня» на телеканалі Інтер.

 

«Сьогодні Україна технічно готова до опалювального сезону. Технічно – я маю на увазі, що всі системи підготовлені, і ми не бачимо тут якихось загроз», – зазначив Міністр.

 

Однак, за його словами, досі складним є питання газопостачання, встановлення енергетичної незалежності України від Росії.

 

«Ми знаємо про те, що сьогодні і газ, і вугілля використовуються (Росією – ред.) як засіб тиску. І тут ми серйозно працюємо над заміщенням газу і проходженням опалювального сезону, можливо, на дуже важких напружених умовах. Але ми це зробимо», – запевнив пан Гройсман.

 

А також наголосив, що спеціальний штаб за участі не лише українських, а й зарубіжних фахівців, які мають практичний досвід у вирішенні проблем енергозалежності, наразі переглядають усі можливі сценарії.

 

«Є антикризовий штаб, який сьогодні працює, енергетичний. Там працюють наші колеги із Сполучених Штатів – найкращі, працюють українські колеги – найкращі у сфері енергобезпеки, а також канадські фахівці. І ми напрацьовуємо різні сценарії, які дозволять нам напружено, складно, але ми витримаємо і пройдемо цей складний час і вийдемо сильнішими», – запевнив Володимир Гройсман

 

раніше, цьогоріч початок опалювального сезону в Україні може суттєво забаритися. У Мінрегіоні кажуть – все залежатиме від погоди. Цілком ймовірно, що його початок відкладуть ще на місяць.

 

Нагадаємо, традиційною датою початку опалювального сезону по всій Україні є 15 жовтня. У цей час до теплоносія підключають житловий фонд, тоді як у об’єктах соціальної сфери тепло має бути ще раніше – з 1 жовтня.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я