На голову Економіка Уряд переведе трудові книжки у цифровий формат!

Уряд переведе трудові книжки у цифровий формат!

98
0

Кабмин проголосовал за отмену трудовых книжекКабінет міністрів України схвалив проект Закону щодо переведення у цифровий формат трудових книжок. Про це повідомила прес-служба Урядового порталу.

«Рішення Уряду дозволить скоротити бюрократичні процедури та оцифровувати процеси», – сказано у повідомленні. Коментуючи прийняте рішення, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зазначив, що працівники не повинні будуть продовжувати радянську практику збирання купи довідок для підтвердження свого трудового стажу в разі втрати паперової трудової книжки, або розбіжності в даних про роботу.

«Разом з тим, пенсії та соціальні виплати поступово стануть призначатися автоматично без зайвої бюрократії та необхідності приходити для цього в органи Пенсійного фонду», – зазначив він.

Відповідно до рішення Уряду та, в разі схвалення законопроекту у Верховній Раді України, електронна версія трудової книжки зменшить навантаження на роботодавців та самозайнятих працівників – ФОПів. Рішення Уряду також спростить пошук та оформлення на роботу.

Джерело