На голову Новини Уряд обіцяє розпочати соцвиплати родинам «Небесної сотні» до кінця тижня

Уряд обіцяє розпочати соцвиплати родинам «Небесної сотні» до кінця тижня

103
0

 Соціальні виплати, які родини «Небесної сотні» повинні отримати згідно з постановою уряду, почнуть виплачувати уже до кінця цього тижня.

 Соціальні виплати, які родини «Небесної сотні» повинні отримати згідно з постановою уряду, почнуть виплачувати уже до кінця цього тижня.

Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема на нараді щодо розв’язання соціально-побутових та інших проблем родичів осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року, повідомила прес-служба уряду.

У ході наради члени сімей загиблих звернулися з рядом проблем та запитань до Першого віце-прем’єр-міністра та представників профільних міністерств. Найбільше їх хвилювали питання соціального забезпечення, а також розслідування кримінальних справ.

Віталій Ярема та представники міністерств відповіли на усі запитання. Говорячи про проведення розслідування, Віталій Ярема наголосив: «Керівництво держави, яке прийшло до влади після подій на Майдані, зацікавлене в об’єктивному розслідуванні справи».

Згідно постанови Кабміну разову допомогу у розмірі 100 мінімальних прожиткових мінімумів, тобто 117 600 грн, виплатять 104-м сім’ям загиблих на майдані.

Нагадаємо. 5 травня сім’ї чотирьох загиблих майданівців отримали квартири у Львові.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я