На голову Економіка Уряд Гройсмана хоче заборонити компанії, які працевлаштовують українців за кордоном!!!

Уряд Гройсмана хоче заборонити компанії, які працевлаштовують українців за кордоном!!!

154
0

Уряд Гройсмана готує зміни до закону “Про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, в якому планує фактично заборонити компанії, які працевлаштовують українців за кордоном!!!
Мало того, що він своїм бездарним “керуванням” та “рехформами”довів Україну до нового дефолту, так ще ставить в такий спосіб населення України на грань виживання!!!
 

Ці зміни зроблять фактично неможливим легальну роботу компаній — посередників у працевлаштуванні українців за кордоном!

У підсумку це призведе до ще більшого засилля шахраїв на ринку та, як наслідок, збільшення кількості одурених громадян України, котрі шукають роботу за кордоном.

Запровадження надмірних вимог унеможливлює роботу легального та відповідального бізнесу, створює корупційні ризики, сприяє скороченню легальної складової даного сектору та є “добрим” підґрунтям для роботи шахраїв, що не обтяжені будь-якими правилами, не мають державної реєстрації та, відповідно, клопоту зі збирання документів, забезпечення відповідності будь-яким нормам, позбавлені будь-якого контролю з боку державних органів.

Шахраї  вільно надають посередницькі послуги з працевлаштування громадянам України, наражаючи останніх на значні ризики за межами держави.

А Гройсману що? Він – мільйонер… Як і Порошенко…

Що їм до простих громадян. Вони живуть по-новому, а усім іншим – зась!

Може, годі їх терпіти??? Агов, Народе?…

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я