На голову Новини Уряд введе 12-місячну розстрочку на оплату житлово-комунальних послуг

Уряд введе 12-місячну розстрочку на оплату житлово-комунальних послуг

97
0

За словами Гройсмана, такою можливістю зможуть скористатися як ті, хто не має права на субсидію, так і ті, хто субсидію оформляти не бажає.

Кабінет міністрів має намір запропонувати громадянам, які не охоплені програмою житлових субсидій, скористатися 12-місячною розстрочкою для оплати житлово-комунальних послуг. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками профспілок у вівторок, 18 жовтня.

“Ми провели обговорення з депутатами парламенту – членами коаліції і вирішили наступне: ми введемо 12-місячну розстрочку на оплату житлово-комунальних послуг для тих, хто не бажає отримувати субсидії”, – сказав прем’єр.

За словами Гройсмана, такою можливістю зможуть скористатися як ті, хто не має права на субсидію, так і ті, хто субсидію оформляти не бажає.

“У нас є два механізми, які можна використовувати: з одного боку, це субсидія – адресна допомога, безповоротна і, з іншого боку, якщо такий варіант неприйнятний з тих чи інших причин – будь ласка, споживаємо сьогодні і платимо 12 місяців. Це буде означати , що навантаження на місячний бюджет сім’ї буде меншим”, – пояснив прем’єр.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що українці в листопаді сплачуватимуть не більше 15-20% свого доходу за житлово-комунальні послуги завдяки системі субсидій. Директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко повідомив, що переселенці, які винаймають житло, і люди, які живуть не за місцем реєстрації, можуть претендувати на отримання субсидій на житлово-комунальні послуги. Також у Мінсоцполітики спрогнозували розмір субсидії в цьому опалювальному сезоні на рівні 2 тис. грн.

Станом на середину жовтня приблизно 5,5 млн українських сімей оформили або переоформили субсидії. 

tyzhden.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я