На голову Новини Уряд перегляне зарплату обнаглівшого глави “Нафтогазу” Коболєва в березні 2019! Вірите?

Уряд перегляне зарплату обнаглівшого глави “Нафтогазу” Коболєва в березні 2019! Вірите?

142
0

Уряд перегляне ЗАХМАРНУ заробітну плату голови НАК “Нафтогаз України” мільйонера Андрія Коболєва в березні, коли закінчується його контракт!

Про це під час Години запитань до уряду у Верховній Раді сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман

“Я не буду підтримувати захмарних заробітних плат керівникам компаній. Під час перегляду контрактів, що відбудеться щодо “Нафтогазу” в березні, мене цікавитимуть умови оплати праці керівників національних компаній. Ми будемо достатньо жорсткими”, – зазначив Гройсман

І взагалі… 

Давно потрібно навести лад із надмірними зарплатами чиновників “Нафтогазу”, котрі наживаються як паразити на народних грошах!!!

“Нафтогаз” – це компанія, яка не має прямяго управління від уряду України. Згідно з нормами корпоративного управління, у них є незалежна наглядова рада і закони, за якими вони працюють. Я згоден з тим, що надмірні премії і надмірні зарплати … із цим потрібно навести порядок. Тому перше рішення уряду, яке було, це зупинити ці божевільні, я б сказав жадібні виплати, які намагалися провести щодо “Нафтогазу”. Певним чином це рішення схвалено. Сума обмежена, тому ніяких 45 мільйонів вони не отримували. Контракти діють на один рік. Ми повинні переглянути всі контракти, коли вони завершаться для того, щоб встановити нормальні зарплати, а не космічні. Хочеш працювати на державу, працюй, отримуй гідну зарплату, отримуй високу зарплату, але не захмарну. Тоді буде справедливість, тоді люди будуть це нормально сприймати”, – заявив Гройсман.

Нагадуємо, вкрай обнаглівша наглядова рада НАК “Нафтогаз України” проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії в зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським “Газпромом”. Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу (в цьому випадку – 4,56 млрд доларів). Таким чином, правлінню підлягає виплата в розмірі 45,6 млн доларів!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я