На голову Сфера ЖКГ Уряд Гройсмана змінить систему виплати субсидій готівкою

Уряд Гройсмана змінить систему виплати субсидій готівкою

162
0

У разі, якщо субсідіант допускав прострочення в оплаті житлово-комунальних послуг при отриманні монетизованої субсидії, то на наступний період субсидія буде призначатися в безготівковій формі! Невже знову “покращення” від “рехформатора” Гройсмана?

Такі зміни готують в Кабміні, заявив міністр соціальної політики Андрій Рева на брифінгу. Він нагадав: зараз субсидія не призначається, якщо у домогосподарства є місячне прострочення з оплати ЖКП, а після його погашення субсидію можуть відновити.

“Думаю, ми внесемо зміни, і той, хто допускав прострочення з проплатами, маючи на руках гроші, які їм виплатили, будуть протягом наступного року отримувати субсидію вже в безготівковій формі”, – сказав він.

Рева додав, що якщо після закінчення цього періоду виплати нормалізуються, субсідіант зможе знову перейти на грошову форму.

На думку горе-міністра, така система дозволить встановити ефективні відносини з субсідіантами. Також планується регламентувати: якщо несплата буде пов’язана з донарахуваннями по газу в зв’язку з рішенням суду, такі прострочення не враховуватимуться при призначенні субсидії.

Нагадуємо:

27 грудня 2018 року Кабмін затвердив  механізм  монетизації субсидій.

З 1 січня 2019 року субсидії на оплату комунальних послуг надаються  населенню України грошовій формі.

У січні 2019 року було прийнято політичне рішення про початок виплати субсидій в  тівковій  формі з березня 2019 року.

Кабінет міністрів зменшив з двох до одного місяця максимальний  термін  простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг для призначення субсидій.

НУ А В ЦІЛОМУ ПІКЛУВАННЯ УРЯДУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА ПРО НАРОД УКРАЇНИ ВИГЛЯДАЄ ОТАК:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я