На голову Новини Уряд Фінляндії піде у відставку до кінця дня

Уряд Фінляндії піде у відставку до кінця дня

172
0

Прем’єр-міністр Фінляндії Юха Сіпіля у вівторок подасть президентові прохання про відставку уряду.

Парламентські фракції “Центру” і Коаліційної партії у понеділок ввечері підтримали пропозицію Сіпілі про припинення співпраці в рамках правлячої коаліції євроскептичною партією “Справжні фіни”,  повідомляє на eurointegration.com.ua.

У вівторок Сіпіля зустрінеться з представниками парламентських фракцій, щоб дізнатися їхню позицію з питання роботи уряду. Прем’єр заявив, що сподівається на формування нового дієздатного уряду в найкоротші терміни.

Напередодні опозиційні Шведська народна партія і Християнські демократи заявили про свою готовність увійти до правлячої коаліції за умови створення нової урядової програми, в якій будуть враховані важливі для них питання.

Опозиційні “Зелені”, а також ліві партії СДП і Союз лівих сил, в свою чергу, зажадали проведення дострокових парламентських виборів для визначення нового розкладу політичних сил в країні.

“Центр” і Коаліційна партія відмовилися співпрацювати з “Справжніми фінами” в рамках правлячої коаліції після зміни керівництва “Справжніх фінів”. У минулі вихідні партію очолив ідеолог анти-імміграційного крила партії Юссі Халла-ахо, який має судимість за расистські висловлювання. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я