На голову Новини Управління сил спеціальних операцій очолив генерал-десантник

Управління сил спеціальних операцій очолив генерал-десантник

171
0

Легенда українського спецназу Сергій Кривонос став першим заступником керівника ССО

Міністр оборони призначив командувачем Управління Сил спеціальних операцій (ССО) генерал-майор Ігор Луньов, перший заступник командувача високомобільних десантних військ. Чинний начальник Управління спеціальних операцій Генштабу Сергій Кривонос призначений першим заступником командувача ССО.

Управління сил спеціальних операцій очолив генерал-десантник
полковник Сергій Кривонос
 
53-річний генерал-майор Ігор Луньов – бойовий офіцер, здійснював планування і керівництво підрозділами десантних військ у звільненні Слов’янська, Краматорська, Дебальцевого, Вуглегірська, Жданівки, Нижньої Кринки, які захопили бойовики, а також особисто очолював операції зі знищення бойовиків на блокпостах і в районах їхнього базування.У жовтні 2014 року безпосередньо керував обороною донецького аеропорту. Підрозділи під його безпосереднім керівництвом щодня відбивали до шести атак противника. 
 
генерал-майор Ігор Луньов
Генерал-майор Ігор Луньов
 
Закінчив Одеське вище артилерійське командне училище та Академію Збройних сил України. Пройшов шлях від командира вогневого взводу протитанкової батареї до командира легендарної 25-ї повітряно-десантної бригади. Остання посада до призначення в ССО – заступник командувача Високомобільних десантних військ з бойової підготовки.
 
Чинний начальник Управління спеціальних операцій, легенда українського спецназу Сергій Кривонос, на підтримку якого розгорнулася безпрецедентна кампанія громадської підтримки, призначений першим заступником командувача ССО.
 
У Кривоноса, призначеного начальником управління спеціальних операцій у жовтні 2014 року після відсторонення скандальновідомого генерала Назаркіна, не складися стосунки із начальником Генерального штабу. Віктор Муженко докладав значних зусиль, щоб відсторонити Кривоноса від керівництва ССО. Однак зусиллями волонтерів та військових призвели до того, що в ситуацію втрутився президент Порошенко, і Кривоноса зберегли.
 
“Кривонос – людина з крутим і прямолінійним характером, він не дає і не бере хабарів, він дослужився від рядового до начальника сил спеціальних операцій. Він є прихильником створення ССО за західним зразком, до якого нас підводять західні партнери, а не схрещування “бульдога з носорогом” (десантників і загонів спецпризначення), як цього спочатку хотіли наші генерали, котрі не нюхали пороху”, – зазначав координатор волонтерської групи “Повернись живим” Віталій Дейнега.
 
[iframe width=”510″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/MNSpSYMoq0I” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я