На голову Новини «Укрбурштин» запевняє, що затримані 2,6 тонн бурштину на Рівненщині, – легальні

«Укрбурштин» запевняє, що затримані 2,6 тонн бурштину на Рівненщині, – легальні

138
0

Вилучені правоохоронними органами у Рівненській області у вівторок 2,6 тонни бурштину належать державній компанії «Укрбурштин», яка стверджує, що цей бурштин – легальний та вимагає його повернення.

Про це заявила арбітражний керуючий компанії «Укрбурштин» Олена Левкович на прес-конференції в середу, повідомляє Українська правда.

«Ми будемо подавати в суд, щоб повернути нам цю сировину», – сказала вона.

Левкович пояснила, що компанія знаходиться у процедурі санації і не має можливості самостійно проводити геологорозвідувальні роботи на ділянці площею понад 1 тис. га, на який вона має всі необхідні дозвільні документи. Для цих робіт «Укрбурштин» залучив три приватні компанії, з якими уклав відповідні договори.

Вона додала, що вилучений бурштин був підготовлений для проведення експертизи, яка повинна була встановити, що це дійсно бурштин, і визначити стартову ціну для його продажу. Для цієї продажу компанія «Укрбурштин» почала пошук торгуючої компанії.

За словами Левкович, продаж був схвалений комітетом кредиторів компанії, а виручені гроші повинні були піти на погашення боргів «Укрбурштину».

Вона запевняє, що правоохоронним органам були своєчасно надані всі необхідні документи, що підтверджують законність видобутку цієї партії бурштину.

За словами Левкович, в середу вранці заплановано засідання суду, на якому представники правоохоронних органів будуть просити суд дозволити арешт партії бурштину та мікроавтобуса, в якому він знаходився.

Як відомо, у вівторок спеціальна група МВС за участю Державної фіскальної служби вилучила у Рівненській області 2,6 тонни бурштину. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що цей бурштин був здобутий незаконно і готувався до контрабандної відправки за кордон. Його вартість, за попередніми оцінками, становить близько $3 млн.

Також Аваков пообіцяв назвати в цій справі «одіозні імена».

Арсеній Яценюк у свою чергу заявив, що бурштин потрібно продати на аукціоні.

 

zik.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я