На голову Економіка ГРОЙСМАН ЗНАЧНО УСКЛАДНИВ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЙ! БО ЖИТИ ТРЕБА “ПО-НОВОМУ”!

ГРОЙСМАН ЗНАЧНО УСКЛАДНИВ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЙ! БО ЖИТИ ТРЕБА “ПО-НОВОМУ”!

137
0

Кабінет міністрів Гройсмана прийняв рішення провести масштабну перевірку і більше не давати субсидії тим, у кого є відносно нова машина, велика квартира або будинок. Крім того, уряд скоротив норми споживання, і тепер тим, хто залишиться із субсидією, доведеться або економити, або платити більше! Знову “покращення” від Гройсмана!

В минулому опалювальному сезоні субсидія покривала 5 кубометрів газу на опалення одного квадратного метра житла. З 1 травня норматив скорочують до 4,5 кубометрів. Наприклад, якщо раніше на опалення квартири площею 60 квадратів компенсували 300 кубів, то в наступному опалювальному сезоні доведеться витрачати не більш 270 кубометрів. Якщо не почати заощадити, то за «зайві» 30 кубометрів доведеться платити без знижки. За діючого тарифу це близько 207 грн.

Пропорційно скоротили і норматив електроенергії, яку виділяють на опалення.

Зниження соціальних нормативів передбачено в меморандумі з МВФ, на такому рішенні також наполягають і інші міжнародні партнери України. Так, в минулому році під час відкритої дискусії заступник директора Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Марина Петров заявила, що умови для субсідіантов в Україні занадто шикарні для такої бідної країни. У приклад Петрова привела Молдову, де субсидія надається на опалення не всього будинку, а, наприклад, однієї кімнати. Тому бідні сім’ї, які оформили субсидії, на зиму закривають весь будинок і переїжджають в одну опалювальну кімнату.

Сюрприз для безробітних і нові правила.

В Україні кількість офіційно безробітних коливається в межах 350 тис. Чоловік. При цьому з 26 млн економічно активного населення працює всього 16 млн чоловік. Після нововведень претендувати на субсидії зможуть тільки ті безробітні, які зареєструвалися в Службі зайнятості. Іншим автоматично зарахують дохід в розмірі 5286 грн.

Є машина – немає субсидії.

Ще одне важливе рішення – при призначенні субсидії будуть враховувати і майновий стан сім’ї. Є машина або велика квартира – немає субсидії!

Кабінет міністрів Гройсмана  вперше після подорожчання комунальних послуг ухвалила таке рішення. Так, знижку заберуть у всіх сімей, які володіють автомобілем не старше п’яти років, квартирою площею від 120 квадратних метрів і будинком площею від 200 квадратних метрів.

То ви ще досі не зрозуміли, КОГО вам підсунув Порошенко? Ну то прозрівайте!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я