На голову Новини Український народ визначився, і в України є глава держави – Яценюк

Український народ визначився, і в України є глава держави – Яценюк

135
0

 Прем’єр Арсеній Яценюк привітав українців із обранням нового президента.

 Прем’єр Арсеній Яценюк привітав українців із обранням нового президента.

Про це він сказав на засіданні Уряду, інформує прес-служба Кабміну.

«Вітаю всю Україну з обранням Президента нашої держави», – наголосив прем’єр.

Яценюк підкреслив, що проведення чесних і прозорих виборів було однією з програмних засад Кабінету Міністрів України: «Завдяки нашій спільній роботі можемо зарахувати цю виборчу кампанію як одну з найбільш прозорих, відкритих і чесних».

Протягом цієї кампанії, наголосив він, не було використано жодного адміністративного ресурсу: «Ми змогли зробити все для того, щоб не було «каруселей», чорнил, які зникають, сотень тисяч підроблених бюлетенів і перероблених протоколів. Тому український народ визначився, і в української держави є Глава держави».

«Від імені Уряду України вітаємо Петра Олексійовича. Переконані, що новий Президент, Уряд і Парламент зроблять все, чого чекає український народ і за що український народ вийшов на Майдан», – наголосив Яценюк.

Глава Уряду висловив сподівання, що Центральна виборча комісія, «яка доклала максимальних зусиль для проведення цих виборів, також в найкоротші терміни підіб’є підсумки, офіційно оголосить результати виборів, і Глава держави вступить в офіс та почне виконувати свої обов’язки якомога швидше».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я