На голову Новини Українські військові мають зброю, один постріл з якої коштує 200 тис. грн

Українські військові мають зброю, один постріл з якої коштує 200 тис. грн

176
0

 У зоні АТО тривають авіаційні та артилерійські обстріли позицій бойовиків. На додачу до того озброєння, що вже тут використовувалось українськими регулярними силами, у хід тепер пішла ще й найдорожча і, як кажуть знавці справи, дуже ефективна зброя: потужні 152-міліметрові самохідні установки «Мста-С»

 У зоні АТО тривають авіаційні та артилерійські обстріли позицій бойовиків. На додачу до того озброєння, що вже тут використовувалось українськими регулярними силами, у хід тепер пішла ще й найдорожча і, як кажуть знавці справи, дуже ефективна зброя: потужні 152-міліметрові самохідні установки «Мста-С».

Як повідомляє «ТСН», «Мста-С» стріляє високоточними снарядами із найсучаснішим лазерним наведенням. Кажуть, що один постріл зі «Мсти» коштує 200 тис. грн.

З іншої сторони, таке озброєння на передовій надзвичайно важливе. Адже терористи продовжують прикриватися цивільним населенням і саме високоточна зброя може допомогти і справу виконати, і звести до мінімуму втрати серед мирних громадян.

На противагу, бойовики продовжують обстрілювати житлові квартали Слов’янська та Краматорська, насамперед із систем реактивного залпового вогню. Скільки установок «Град» є нині у розпорядженні бойовиків, точно не відомо. А от танків, за даними міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, у самому лише Слов’янську начебто не менше десятка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я