На голову Новини Українські кондитери зупинили поставки в Білорусь

Українські кондитери зупинили поставки в Білорусь

298
0

 Введення Білоруссю ліцензування імпорту кондитерських виробів призвело до повної зупинки поставок цієї продукції українськими підприємствами.

 Введення Білоруссю ліцензування імпорту кондитерських виробів призвело до повної зупинки поставок цієї продукції українськими підприємствами.

Про це повідомила прес-служба профільної асоціації "Укркондпром" з посиланням на її керівника Олександра Балдинюка, пише "УНІАН".

За словами Балдинюка, білоруські чиновники для надання українським кондитерам імпортної ліцензії вимагають від них підвищити ціни на 30-500%.

Глава "Укркондпрому" вважає, що такі дії влади Білорусі порушують базові принципи конкуренції і визначають нерівноправні умови торгівлі українськими кондитерськими виробами на білоруському ринку.

"Білоруські чиновники відверто топчуться на захищених міжнародним правом торговельних інтересах України, навіть не обтяжуючи себе хоча б формальним дотриманням міжнародних угод", – цитує прес-служба Балдинюка.

За підрахунками "Укркондпрому", через зупинку експорту солодощів в Білорусь, Україна до кінця 2014 року втратить 130 млн гривень, що буде зумовлено падінням нарахувань податку на прибуток, скороченням валютної виручки, скорочення робочих місць в кондитерській галузі та суміжних галузях і т. д.

Виходячи з цього, асоціація закликала уряд України прийняти адекватні заходи у відповідь на незаконні дії з боку Білорусі.

 

Автор: Ірина Крупник

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я