На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Глава АП Президента Богдан про необхідність очищення серед журналістів!

Глава АП Президента Богдан про необхідність очищення серед журналістів!

263
0

Глава Офісу президента Андрій Богдан вважає, що сучасна українська журналістика не відповідає етичним стандартам професії і вимагає самоочищення.

Богдан переклав частину відповідальності за розквіт корупції в Україні на ЗМІ.

“Частина корупції в цій державі – це корупція четвертої влади. Журналісти – це четверта влада, і вона глибоко корумпована, як і вся держава. І неможливо очищення перших трьох гілок влади без очищення четвертої. Я знаю, як це все працює”, – запевнив глава Офісу.

“У вас повинно бути якесь самоочищення. Суспільство хоче очищення не тільки судової, правоохоронної системи, але і журналістської. Вам, звичайно, це не сподобається, це буде хайп номер два, але ви повинні це також усвідомлювати. Я не особисто про вас “, – заспокоїв співрозмовників  Богдан.

Крім того, глава Офісу негативно поставився до ідеї прес-конференції Володимира Зеленського з представниками різних медіа, які часто влаштовував Порошенко. На погляд Богдана, в суспільстві поки немає запиту на такий захід. Люди хочуть безпосередньо спілкуватися з главою держави – без посередників-журналістів, серед яких інші вважають себе дуже важливими персонами.

“І ми робимо виключно те, що хочуть громадяни України, а не деякі дуже важливі журналісти, яких ми дуже поважаємо, але …” – сказав Богдан.

Він також сказав, що не варто думати, ніби йому не подобаються журналісти. “Дивіться, я абсолютно адекватно спілкуюся з журналістами. Але є частина журналістського середовища, яка не працює відповідно до стандартів журналістської етики. І на їх питання, чому ви з нами не кажіть, я так і відповідаю: я вважаю, що ви не відповідаєте цим стандартам, спілкування з вами буде для мене принизливим “, – заявив чиновник.

Як приклад порушення етики він привів випадки, коли журналісти “свої думки або думки суспільства видають або трансформують через своє уявлення про життя і світ, транслюють їх в суспільство дещо викривлено”.