На голову Новини Українцям покажуть, який газ подають у їхні квартири

Українцям покажуть, який газ подають у їхні квартири

141
0

"Укртрансгаз" щомісяця публікуватиме паспорти якості природного газу, який надходить до регіональних підприємств по газопостачанню для подальшого його транспортування споживачам.

"Укртрансгаз" щомісяця публікуватиме паспорти якості природного газу, який надходить до регіональних підприємств по газопостачанню для подальшого його транспортування споживачам.

 

 

Про це "Українській правді" повідомили в прес-службі компанії.

 

"Таким чином, громадськість у відкритому доступі отримає можливість ознайомитись з результатами усіх аналізів фізико-хімічних показників за попередній місяць по всій системі магістральних газопроводів ПАТ "Укртрансгаз", – йдеться у повідомленні.

 

Оприлюднені паспорти включають: компонентний склад та інші фізико-хімічні показники, які характеризують калорійність та якість блакитного палива.

 

"Таке інформування буде відбуватись систематично з періодичністю один раз в місяць. Опубліковані паспорти якості природного газу будуть систематизовані по регіонам України із зазначенням об’єкту відбору проби та його прив’язки до магістрального трубопроводу", – повідомляє прес-служба.

 

Інформація надходитиме з 69 вимірювальних хіміко-аналітичних лабораторій, які розташовані в різних куточках України на ключових вузлах газотранспортної системи та атестовані згідно вимог діючого законодавства.

 

У прес-службі також зазначили, що у лютому поточного року, для потреб вітчизняних споживачів надходив якісний природний газ з середньою калорійністю від 8096 до 8298 ккал/кубометр.

 

Мінімальний рівень калорійності, встановлений українськими стандартами, становить 7600 ккал/ кубометр.

 

Джерело: pravda.com.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я