На голову Новини Українцям обіцяють персональні житлові субсидії

Українцям обіцяють персональні житлові субсидії

68
0

У Мінсоцполітики «розхвалюють» механізм надання субсидій на «комуналку», адже відтепер така державна допомога більш персоналізована, а не урівнюючи, як це було раніше. Тож, у відомстві чекають на другу хвилю звернень за субсидіями вже восени.

 У Мінсоцполітики «розхвалюють» механізм надання субсидій на «комуналку», адже відтепер така державна допомога більш персоналізована, а не урівнюючи, як це було раніше. Тож, у відомстві чекають на другу хвилю звернень за субсидіями вже восени.

 

 

У Міністерстві соціальної політики наголошують, що субсидії на оплату житлово-комунальних послуг спрямовані на персоналізацію допомоги при оплаті ЖКП. Про це в інтерв’ю одному з українських видань заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко, передає прес-служба відомства.

 

«Буде вже не урівнюючим, а персональним (механізм надання субсидій, – ред.) – кожна людина, яка не має достатньо коштів для оплати комунальних послуг, отримає підтримку держави в необхідних їй обсягах», – сказав пан Розенко.

 

Крім цього, у відомстві повідомляють, що чекають на другу хвилю звернень за житловими субсидіями вже цієї осені.

 

«Пройшла лише перша хвиля звернень, викликана реальним спрощенням механізму оформлення субсидій і нашою активною інформаційною кампанією. На другу очікуємо у листопаді-грудні, коли споживачі отримають платіжки з новими тарифами на газ і тепло. Тобто точну кількість людей, які потребують допомоги, ми будемо знати до кінця року», – сказав пан Міністр.

 

На завершення, чиновник повідомив, що виправляти помилки у механізмі надання субсидій будуть. Однак, не зважаючи на це, більш масових звернень за державною допомогою на сплату ЖКП в Україні не було.

 

«Нашим Міністерством була проведена безпрецедентна кампанія, коли кожен споживач отримував лист з повідомленням про можливість оформити субсидію. За моїми оцінками, охоплення склало 92-95%, і багато хто скористався запропонованим варіантом. Збої є, але вони некритичні. Водночас багато хто за звичкою прийшов до відділень соцзахисту: цим пояснюються і черги, і затримки. Будемо вчитися, врахуємо помилки, адже раніше таких масових звернень в історії соцзахисту в Україні не було», – резюмував очільник Мінсоцполітики.

 

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, Президент Петро Порошенко сподівається за три місяці літа підготувати механізм отримання субсидій на ЖКП. Крім цього, саме восени українці отримають основні платежі за природний газ, тож, до того часу процес отримання субсидій має бути автоматичним.

 

Анастасія Войтко

Джерело: Україна Комунальна

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я