На голову Новини Українців, які відбувають покарання в колоніях Криму, етапують на материк

Українців, які відбувають покарання в колоніях Криму, етапують на материк

129
0

Громадяни України, які відбувають покарання у колоніях на території Криму в перспективі будуть етаповані для відбування покарання в Україну. Про це повідомив, відповідаючи на запитання журналістів у Сімферополі, генпрокурор РФ Юрій Чайка, пише ИТАР-ТАСС. 

 Громадяни України, які відбувають покарання у колоніях на території Криму в перспективі будуть етаповані для відбування покарання в Україну. Про це повідомив, відповідаючи на запитання журналістів у Сімферополі, генпрокурор РФ Юрій Чайка, пише ИТАР-ТАСС. 

 

Крім того, він підтвердив, що стосовно тих, хто перебуває під кримінальним переслідуванням або відбуває покарання, може бути застосована діюча в Росії амністія, якщо вони підпадають під неї відповідно до умов.

 

Одним із головних завдань, що стоять перед прокурорами, Ю.Чайка назвав перекваліфікацію кримінальних справ з українського на російське кримінальне законодавство. «Ми зараз проводимо ревізію цих кримінальних справ», – сказав він.

 

Так, всі кримінальні справи, що знаходяться у провадженні на території Криму, будуть перекваліфіковані на відповідні норми російського законодавства.

 

Говорячи про масштаб цієї роботи, Ю.Чайка зауважив, що на сьогодні в судах знаходяться 1 тис. 400 кримінальних і близько 300 цивільних справ, у розгляді яких беруть участь прокурори.

 

Перегляд може торкнутися і тих, хто вже відбуває покарання. Якщо злочини, за які людина була засуджена, відповідають злочину по російському Кримінальному кодексу, вона продовжить відбувати покарання, якщо ж російський Кримінальний кодекс по-іншому кваліфікує це діяння – можлива перекваліфікація і нове судове рішення.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я