На голову Новини Українці Америки просять надати Україні статус союзника НАТО

Українці Америки просять надати Україні статус союзника НАТО

161
0

Український конгресовий комітет Америки (УККА) закликає США вжити негайних заходів задля збереження територіальної цілісності і суверенітету України, а також надати Україні статус союзника НАТО. 

 Український конгресовий комітет Америки (УККА) закликає США вжити негайних заходів задля збереження територіальної цілісності і суверенітету України, а також надати Україні статус союзника НАТО.

Заява Українського конгресового комітету Америки опублікована організацією на офіційному сайті.

«В останні кілька днів територіальній цілісності та суверенітету України загрожує масове нарощування російських військ уздовж східного кордону України та ескалація провокацій з боку спонсорованих Росією груп в Україні, зокрема, у східних та південних регіонах Харкова, Луганська та Донецька», – йдеться у зверненні УККА.

«Такі порушення міжнародних норм вимагають негайних дій. Як бастіон демократії у світі, Сполучені Штати повинні взяти на себе ініціативу в просуванні міжнародних норм та консолідації геополітичної стабільності», – зазначено у заяві.

У своєму зверненні Український конгресовий комітет Америки закликає США негайно підтримати місії ОБСЄ та ООН у Східній та Південній областях України для моніторингу ситуації на місці і запобігання провокацій, які можуть привести до російської військової інтервенції. УККА також вимагає негайно провести спільні навчання НАТО в Україні та прикордонних країнах-союзниках альянсу, таких як Польща і країни Балтики. Окрім цього, надати Україні статус Головного союзника поза НАТО, таким чином, надавши різноманітні військові і фінансові переваги і привілеї, у тому числі на поставку необхідної зброї.

Серед інших вимог — розширення економічних санкцій проти Росії, які включатимуть не лише осіб, які входять у внутрішнє коло Путіна, але й мають вплив на основні галузі російської економіки, а також посилення фінансової підтримки США для України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я