На голову Новини Україна закликає ЄС заблокувати «Південний потік» – Яценюк

Україна закликає ЄС заблокувати «Південний потік» – Яценюк

173
0

 Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що «Південним потоком» Росія намагається збільшити енергетичну залежність Європи.

 Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що «Південним потоком» Росія намагається збільшити енергетичну залежність Європи.
Про це Яценюк сказав на засіданні сесії ВРУ сьогодні.

Він нагадав, що перед президентськими виборами в Івано-Франківській області були дві спроби терористичної атаки на українську газотранспортну систему.

«Нам вдалось запобігти як жертвам, так і перериву транзиту. Такі спроби мали на меті – дискредитацію української ГТС, перерив транзиту, доведення ЄС, що Україна є нестабільна держава і відповідно легітимізацію «Південного потоку», – зазначив Яценюк.

«Ми вважаємо проект «Південний потік» – це проект, який має на меті збільшити енергетичну залежність Європи, усунути Україну з спільної енергетичної політики з ЄС та посилити позиції російського «Газпрому» у Європі. Він не має нічого спільного з енергетичною безпекою. Тому ми закликаємо Європейський союз заблокувати «Південний потік». Україна – надійний транзит ер», – наголосив прем’єр України.

Нагадаємо, 17 квітня Європарламент прийняв резолюцію щодо припинення будівництва «Південного потоку».

Європа вирішила заморозити будівництво «Південного потоку», аби покарати Росію за анексію Криму.

Раніше повідомлялось, що Болгарія демонтувала на своїй території труби, освітлення і навіть прапори об’єкта «Південний потік» з першим зварним швом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я