На голову Економіка Україна займає друге місце в Європі за покладами газу! ХТО НАС ОБКРАДАЄ???

Україна займає друге місце в Європі за покладами газу! ХТО НАС ОБКРАДАЄ???

191
0

Україна займає 2 місце в Європі після Норвегії за обсягами покладів природного газу!!! То ЧОМУ його вартість для населення щороку лише зростає, хоча має бути навпаки???  Хто наживає собі мільйони на загальнонародному багатстві?

ЧОМУ корумпований уряд пороздавав нафтогазові родовища приватним та закордонним фірмам, які наживають на цьому мільйонні статки???

Про це пише Cost.ua з посиланням на звіт BP Statistical review of world energy.

За оцінками аналітиків, Україна має 1,1 трлн кубометрів запасів газу. Норвегія очолює цей рейтинг з 1,78 трлн кубів. Третю сходинку займають Нідерланди – 0,8 трлн кубометрів.

Як зазначається, за оцінками НАК “Нафтогаз України” і Міненерговугілля, обсяги “блакитного палива” в Україну складають 0,6 трлн кубометрів.

При цьому “Нафтогаз” включає в розрахунки тільки дані по своїм компаніям без урахування приватних видобувачів.

Різниця в цифрах пояснюється різними методиками оцінки. Крім того, обсяги розвідувального буріння ростуть і методологія оцінки запасів родовищ вдосконалюється. Тому переоцінка запасів газу – постійний процес для всіх країн.

Наприклад, в 1997 році вважалося, що в США тобто 4,5 трлн кубометрів газу, – зараз ця цифра становить 8,7 трлн. Запаси Ірану 22 роки тому оцінювали на рівні 22,7 трлн кубометрів, тепер – 33,2 трлн.

Нагадуємо:

Глава “Укргазвидобування” Олег Прохоренко заявив, що до 2020 року Україна збільшить видобуток газу і зменшить його споживання , що дозволить не імпортувати “блакитне паливо”.

За даними “Укртрансгазу”, українські державні і приватні видобувні компанії в 2018 році за порівняно з 2017 роком збільшили видобуток газу на 0,4% – до 20,9 млрд кубометрів.