Політика Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди, заявив президент.

Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди, заявив президент.

140
0

Президент України Володимир Зеленський привітав громадян країни із Днем української державності. Відеопривітання оприлюднено вранці у четвер, 28 липня.

Глава держави заявив, що “нашу велику українську родину об’єднує родина державних символів України. Це три брати: Державний прапор України, Державний герб та Державний гімн”.

“На мою думку, дуже важливо не лише відзначати появу державності, а й об’єднуватися задля її збереження. Ми думали, що “запанували у своїй сторонці. Ми кладемо душу й тіло за нашу свободу”. Оскільки забули, що ще далеко не всі “вороженьки – як роса на сонці”… Але ми не забули, якого ми роду, а значить, нам точно “усміхнеться доля”, оскільки це наша доля”, – заявив президент.

При цьому у коментарі до відеовітання Зеленський зазначив, що сьогодні в країні неспокійний ранок через ракетний терор з боку Росії.

“Ми не здамося. Не опустимо руки. Нас не залякати. Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди”, – резюмував Володимир Зеленський.

28 липня, Україна вперше відзначає День української державності. Запровадити нове державне свято, яке відзначатиметься у день хрещення Київської Русі-України, запропонував торік президент Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України. Тоді ж він підписав указ про затвердження Дня державності.

За словами президента, точкою відліку української державності вважається рік заснування Києва – столиці Київської Русі та сучасної України. Тому нове свято відзначатиметься у день розквіту української державності – у день хрещення Київської Русі.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я