На голову Новини Україна на 33 місці у рейтингу якісної, поживної та доступної їжі

Україна на 33 місці у рейтингу якісної, поживної та доступної їжі

166
0

 Нідерланди визнано країною з найбільш якісною, поживною та доступною їжею. Україна у рейтингу посіла 33 місце.

 Нідерланди визнано країною з найбільш якісною, поживною та доступною їжею. Україна у рейтингу посіла 33 місце.
Такі данні оприлюднила на своєму сайті міжнародна благодійна організація Oxfam.

«Нідерланди здобули перше місце завдяки порівняно низьким цінам на їжу, рівневі діабету та кращим поживним якостям продукції, її різноманіттю у порівнянні із європейськими конкурентами», – зазначається у результатах дослідження.

Водночас дослідники відзначають проблему ожиріння серед жителів Нідерландів – згідно з їхніми висновками, кожен п’ятий голландець має проблему надмірної ваги.

Слідом за Нідерландами у рейтингу якісної їжі йдуть Франція та Швейцарія. Загалом першу двадцятку займають європейські країни, зокрема Австрія, Бельгія, Данія, Швеція, Ірландія, Італія і Португалія. Сполучені Штати Америки посідають 21 місце та розділяють його з Японією. Така позиція США у рейтингу пояснюється нездоровим харчуванням жителів країни. Росія у рейтингу займає 44 місце.

Найгірша ситуація із якістю продукції, згідно з рейтингом, у Чаді – країна зайняла останнє місце, поступившись Анголі та Ефіопії.

Загалом у списку 125 країн. Оцінка якості продуктів проводилась за чотирма основними критеріями: кількість, доступність, якість та корисність продуктів харчування.

Джерело: Укрінформ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я