На голову Новини Україна готує пакет документів для повернення окупованого Криму

Україна готує пакет документів для повернення окупованого Криму

243
0

Україна готує пакет юридичних документів для звільнення окупованого російськими агресорами Криму. 

 Як інформує «Укрінформ», про це заявив на брифінгу заступник глави Адміністрації Президента Валерій Чалий.

«Кримське питання знаходиться на порядку денному, і офіційна позиція України, – що Крим був, є і буде українським. Це займе час, але ми зараз працюємо над юридичним пакетом, який уможливить у майбутньому це рішення», – сказав Чалий.

Чалий повідомив, що Україна не збирається відсувати проблему Криму на задній план.

«Ми вважаємо, що нормалізація відносин і України з Росією у майбутньому, і Європейського Союзу з Росією неможлива без припинення незаконної анексії Криму», – наголосив Чалий.

Нагадуємо, Росія анексувала Крим за результатами незаконного референдуму 16 березня.

Спочатку президент Росії заперечував, що псевдореферендум відбувався за присутності російських військових заявляючи, що озброєні люди у формі – це місцева самооборона. Однак 17 квітня Президент Росії Володимир Путін нарешті зізнався, що за спинами так званої самоборони Криму були російські військовослужбовці.

Путін також заявляв, що нагородить військовослужбовців, які брали участь у проведенні незаконного референдуму в Криму 16 березня.
Також, лідер ЛДПР Володимир Жириновський пропонує день підписання угоди про входження Криму та Севастополя до РФ, 18 березня цього року, «увіковічнити» створенням «Дня возз’єднання російських земель».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я