На голову Новини Українців з новими ID-паспортами не впустили в сусідню країну

Українців з новими ID-паспортами не впустили в сусідню країну

125
0

Громадяни України, які мали паспорти нового зразка, так звані ID-картки, не змогли перетнути кордон з Білоруссю.

Про це під час прес-конференції повідомив помічник начальника Чернігівського прикордонного загону – начальник прес-служби Олександр Дудко, повідомляє 24tv.ua.

Він підтвердив інформацію про те, що громадян України, які мали ID-паспорти не впустили на територію Республіки Білорусь.

Факти про непропуск громадян України, які отримали в органах Державної міграційної служби паспортні документи нового зразка, так звані ID-картки, дійсно фіксуються, але це пов’язано з певним законодавчим нонсенсом: нові документи в Україні введені, але не внесені в міждержавний договір про безвізові поїздки громадян України і Республіки Білорусь один до одного, – пояснив Дудко.

Як уточнив представник Держприкордонслужби, білоруси “завертають” українців з ID-картками незалежно від того, чи є в них обладнання для зчитування інформації з таких документів чи ні. За його словами, білоруські прикордонники просто виконують чинні договірні зобов’язання.

“Це питання взагалі-то не до прикордонників, а до відповідних консульських служб міністерств закордонних справ обох країн”, – зазначив Дудко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я